Burada sıkça sorulan soruları görebilir ve cevaplarını okuyabilirsiniz. Farklı bir sorunuz var ise bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Cloaker Hizmeti Nedir?

Bunun cevabını https://adclkr.com/cloaker-nedir/ yazımızda görebilirsiniz.

ADCloaker Sistemini Nasıl Kurabilirim

Detaylı ADCloaker sistemi kurulumu ve yönetimini https://adclkr.com/adcloaker-kurulum-ve-ayarlari/ yazımızda görebilirsiniz.

Paravan Site Nedir ve Şart Mıdır?

Bu iki sorunun cevabını https://adclkr.com/paravan-site-nedir/ ve https://adclkr.com/paravan-site-kullanmaliyim/ yazılarımızda bulabilirsiniz.

Reklam Yönetimi Hizmeti Nedir?

Tarafımızdan sağlanan reklam yönetimi hizmeti detaylarını https://adclkr.com/reklam-yonetimi-hizmeti-nedir/ yazımızda görebilirsiniz.

350 Dolar Ödeme Eşikli Hesaplar Nedir?

Detaylarını https://adclkr.com/odeme-esikli-google-adwords-hesabi-nedir/ yazımızda bulabilirsiniz.

Sistemi SMM İçin Kullanabilir Miyim?

Evet ADCloaker sistemini SMM vb. tüm siteler kullanabilirsiniz.

ADCloaker Tüm Web Sitelerinde Çalışır Mı?

Evet ADCloaker .js tabanlı olduğu için html olan blogspot dahil her yerde çok basit bir şekilde kullanabilirsiniz.

ADCloaker Garantisi Var Mıdır?

ADCloaker Google botlarını yakalama konusunda garantilidir ve kaçırmaz. Fakat bazı kullanıcılarımız ADCloaker kurmasına rağmen paravan sitesinin Google Adwords de yakalandığını söylemektedir. Bunun nedeni tamamen reklam verilen paravan sitenin içeriği ile alakalıdır. Eğer paravan siteniz düzgün ise kesinlikle reklamınız yakalanmaz ve kapatılmaz. Ayrıca reklam verdiğiniz paravan site üzerinde reklam aktif olduktan sonra değişiklik yapmamaya dikkat ediniz.

Deneme Paketiniz Var Mı?

ADCloaker kendini kanıtlamış ve yüzlerce kullanıcıya ev sahipliği yaptığı için maalesef bir deneme paketi sunmamaktadır. Yüksek satın alımlardan önce sizlere yardımcı oluyoruz bunun için iletişime geçebilirsiniz.

Her Sektör Kabul Ediliyor Mu?

Evet ADCloaker üzerinde web sitenizi sorgulamıyoruz ve her sektöre hizmet sunuyoruz.

ADCloaker Sadece Google İçin Mi?

Evet ADCloaker sistemi sadece Google Adwords ağı içindir yani Google reklamlarında çalışır. Diğer reklam ağları için uygun değildir.